18
Mar
10

Polki sprawią niespodziankę?

Mam ogromną nadzieję, że uda nam się coś ugrać i dostaniemy się na finały – mówi Magda ‚charlie’ Buczyńska, kapitan żeńskiej reprezentacji Polski w Counter Strike 1.6 przed startem eliminacji do Mistrzostw Europy.

W ostatni piątek poznaliśmy skład żeńskiej kadry narodowej, która weźmie udział w European Nations Championship organizowanym przez ESL. Pierwszy raz w tej historii tej imprezy do rywalizacji przystąpią kobiety, również pierwszy raz swoje oficjalne mecze rozgrywać będzie kobieca reprezentacja Polski. O zbliżającym się turnieju, nadziejach i obawach związanych z międzynarodowymi występami oraz szansach na dobry występ polskich reprezentantek rozmawiamy z kapitan naszej drużyny, Magdą ‚charlie’ Buczyńska, oraz jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek, Anią ‚Aniuś’ Świech.

Kapitanem zespołu została Magda ‚charlie’ Buczyńska, jedna z najbardziej doświadczonych zawodniczek grających obecnie w naszym kraju. Magda w przeszłości reprezentowała barwy czołowych polskich zespołów, Bad Girls, Fear Factory oraz D-Link PGS, obecnie jest motorem napędowym żeńskiej dywizji Counter Strike 1.6 w Universal Soldiers. W swojej karierze kilkukrotnie występowała na międzynarodowych turniejach, grając między innymi podczas najważniejszej do tej pory imprezy dla kobiet – finałach Electronic Sports World Cup. W trakcie ubiegłorocznego turnieju w Łodzi, dowodzone przez nią US pozostawiło najlepsze wrażenie spośród wszystkich polskich zespołów, a w opinii wielu obserwatorów, drużynę stać było na znacznie lepszy wynik. W rywalizacji z czołowymi drużynami z Europy przeszkodziły przede wszystkim problemy pozasportowe jednej z zawodniczek.

Polki sprawią niespodziankę?

Reklamy

0 Responses to “Polki sprawią niespodziankę?”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


Maciek ‚guandi’ Śliwińśki

Kategorie

Reklamy

%d blogerów lubi to: