18
Mar
10

Pasha: „chcę wygrywać”

Szybka piłka z nowym graczem Złotej Piątki, Jarosławem ‚pasha’ Jarząbkowskim. Były gracz D-Link PGS w rozmowie z nami zapowiada, że wspólnie z pozostałymi zawodnikami Frag eXecutors, mają jeden cel – wygrywać wszystko!

Od kilku dni jesteś już oficjalnie zawodnikiem Frag eXecutors, grasz razem z najbardziej utytułowanymi zawodnikami w Polsce. Rodzaj awansu, nobilitacji, czy może potwierdzenie Twoich umiejętności?

Myślę, że na mój transfer do Frag eXecutors miały wpływ w pewnym stopniu wszystkie elementy, które wymieniłeś. Na pewno jest to wiarygodne potwierdzenie moich umiejętności, to dzięki nim spotkał mnie taki awans i możliwość gry z tymi zawodnikami.
Trenujecie wspólnie od ponad miesiąca, masz za sobą również jeden wspólny występ na turnieju. Jak oceniasz wasz obecny poziom współpracy i zgrania w trakcie gry?

Poziom, który obecnie prezentujemy, wygląda bardzo dobrze. Zrobiliśmy ustawienia, dopracowaliśmy kilka fajnych akcji. Czuję się w tym zespole tak, jakbym grał z chłopakami od kilku lat.

W składzie zastępujesz jednego z najbardziej charyzmatycznych i rozpoznawalnych graczy. Nie boisz się ciągłych porównań z Łukaszem?

Wiesz, wydaje mi się, że nawet gdybyśmy na sto rozegranych spotkań wygrali w tym składzie, i tak ciągle byłbym porównywany z LUqiem i trwałaby dyskusja czy ta zmiana miała sens. Taka jest po prostu mentalność sceny Counter Strike 1.6, zarówno w Polsce jak i na świecie.

Pasha: „chcę wygrywać”

Reklamy

0 Responses to “Pasha: „chcę wygrywać””  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


Maciek ‚guandi’ Śliwińśki

Kategorie

Reklamy

%d blogerów lubi to: