18
Mar
10

Neo: „Pashę czeka trudne zadanie”

Raz bywało lepiej, raz gorzej, jak to w każdej rodzinie. W większości przypadków udawało nam się oddzielić grę od spraw zewnętrznych, aczkolwiek nie da się ukryć, że na dłuższą metę taka atmosfera wewnątrz ma wpływ na grę. – tak powody zmiany w składzie tłumaczy Filip ‚Neo’ Kubski. Zapraszamy na rozmowę z najlepszym graczem ostatniej dekady.

Po dwóch latach występów w zagranicznych zespołach wracacie do polskiej organizacji. Jakie to uczucie grać ponownie dla rodzimego zespołu?

Jak widać po częstotliwości z jaką nasze organizacje zagraniczne zmieniały się w przeciągu tych dwóch ostatnich lat, można wywnioskować, że niezbyt dobrze wiodło się nam za granicą. Jedynie będąc w Meet Your Makers było tak jak powinno być, a przynajmniej na początku, kiedy to było lepiej niż sobie wyobrażaliśmy. Pod sam koniec jak zawsze powstały problemy, pensje nie dochodziły, brakowało kontaktu z organizacjami. Komunikacja pomiędzy zawodnikami, a organizacja była zawsze problemem. Gdy pojawiały się komplikacje – kontakt z managerami, sponsorami był praktycznie niemożliwy – gdy ktoś nie chciał się tłumaczyć z opóźnień związanych z wypłatami, długami, należnościami, zwyczajowo przestawał się odzywać. Do niedawna nadal próbowaliśmy wywalczyć pieniądze, które dłużni są nam organizatorzy wszystkich organizacji pod których szyldem występowaliśmy w przeciągu tych dwóch lat.

Neo: „Pashę czeka trudne zadanie”

Reklamy

0 Responses to “Neo: „Pashę czeka trudne zadanie””  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


Maciek ‚guandi’ Śliwińśki

Kategorie

Reklamy

%d blogerów lubi to: